Gündem
Giriş Tarihi : 22-06-2021 21:07   Güncelleme : 22-06-2021 21:07

Bayburt Belediyesi: AND Planlama Ekibi Kentsel Dönüşüm İçin Bayburt’ta

Genç Osman Mahallesi’nde yapılması planlanan Kentsel Dönüşüm çalışmaları kapsamında; Belediye Başkanımız Sayın Hükmü Pekmezci ve Milletvekilimiz Sayın Fetani Battal’ın çalışmaları sonucu Çevre ve Şehircilik Bakanı Sayın Murat Kurum’un talimatlarıyla AND Planlama teknik ekibi, yeniden kıymet takdiri yapılması amacıyla Bayburt’a geldi

Bayburt Belediyesi: AND Planlama Ekibi Kentsel Dönüşüm İçin Bayburt’ta

Genç Osman Mahallesi’nde yapılması planlanan Kentsel Dönüşüm çalışmaları kapsamında; Belediye Başkanımız Sayın Hükmü Pekmezci ve Milletvekilimiz Sayın Fetani Battal’ın çalışmaları sonucu Çevre ve Şehircilik Bakanı Sayın Murat Kurum’un talimatlarıyla AND Planlama teknik ekibi, yeniden kıymet takdiri yapılması amacıyla Bayburt’a geldi.

Belediye Başkanımız Sayın Hükmü Pekmezci’yi makamında ziyaret eden AND Planlama yetkilileri Sinan Özcan, Ödül Elibol, Erman Osman Terzi ve Fatih Bakır, Başkanımız Pekmezci ile Kentsel Dönüşüm sürecine ilişkin görüş alışverişinde bulundular. Ziyarette Kentsel Tasarım Müdürümüz Teoman Hakan Orhan da hazır bulundu.

Konuya ilişkin açıklamalarda bulunan Belediye Başkanımız Pekmezci, “Şehrimizde Kentsel Dönüşüm alanı olarak en çok üzerinde çalıştığımız Eski Sanayi Sitesi’nde uygulanabilir bir yol haritasını görüşmek ve yeniden kıymet takdirinin belirlenmesi amacıyla AND Planlama ekibini şehrimizde ağırlıyoruz. Bayburt Belediyesi olarak Kentsel Dönüşüm sürecinin hızlanması, şehrimizin gelişmesi ve güzelleşmesi için yoğun bir gayret içerisindeyiz. Milletvekilimiz Sayın Fetani Battal ile birlikte Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Murat Kurum ve tüm yetkililerle olan yoğun temasımız devam etmektedir.” dedi.