Gündem
Giriş Tarihi : 26-06-2021 06:14   Güncelleme : 26-06-2021 06:14

Bayburt Belediyesi: Başkanımız Pekmezci’den Bakan Kurum’a Ziyaret

Bir dizi çalışma ziyaretleri gerçekleştirmek amacıyla Ankara’da bulunan Belediye Başkanımız Sayın Hükmü Pekmezci, beraberinde Milliyetçi Hareket Partisi Bayburt İl Başkanı Bekir Kasap,  MHP MYK Üyesi İdris Aydın, Aydıntepe Belediye Başkanı Haşim Şentürk ve Gökçedere Belediye Başkanı Yavuz Bakır ile Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’u makamında ziyaret etti

Bayburt Belediyesi: Başkanımız Pekmezci’den Bakan Kurum’a Ziyaret

Bir dizi çalışma ziyaretleri gerçekleştirmek amacıyla Ankara’da bulunan Belediye Başkanımız Sayın Hükmü Pekmezci, beraberinde Milliyetçi Hareket Partisi Bayburt İl Başkanı Bekir Kasap,  MHP MYK Üyesi İdris Aydın, Aydıntepe Belediye Başkanı Haşim Şentürk ve Gökçedere Belediye Başkanı Yavuz Bakır ile Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’u makamında ziyaret etti.

Bayburt’un konuşulduğu ziyarette Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve TOKİ tarafından Bayburt’ta yapılan ve yapılması düşünülen çalışmalar ele alındı.

Ziyaret sonrası açıklamalarda bulunan Belediye Başkanımız  Hükmü Pekmezci, “Çalışma ziyareti için bulunduğumuz Ankara’da yoğun bir görüşme trafiği yaşıyoruz. Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Murat Kurum’u ziyaret ettik. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından şehrimizde gerçekleştirilen ve yapılması planlanan projeleri ele aldık. İlgi ve alakaları için kendilerine teşekkür ediyorum.  Ayrıca şehrimiz adına çıktığımız hizmet yolunda destekleriyle bizleri yalnız bırakmayan Valimiz Sayın Cüneyt Epcim ve Milletvekilimiz Sayın Fetani Battal’a da şükranlarımı sunuyorum. Bayburt için çalışmalarımızı yoğun bir tempo ile sürdüreceğiz” İfadelerini kullandı.