Gündem
Giriş Tarihi : 28-06-2021 19:38   Güncelleme : 28-06-2021 19:38

Bayburt Belediyesi: Belediye Başkanımız Ankara’da Milletvekilimiz Battal’la Buluştu

Bir dizi çalışma ziyaretleri dolayısıyla Ankara’da bulunan Belediye Başkanımız Sayın Hükmü Pekmezci Milletvekilimiz Sayın Fetani Battal’ı ziyaret etti

Bayburt Belediyesi: Belediye Başkanımız Ankara’da Milletvekilimiz Battal’la Buluştu

Bir dizi çalışma ziyaretleri dolayısıyla Ankara’da bulunan Belediye Başkanımız Sayın Hükmü Pekmezci Milletvekilimiz Sayın Fetani Battal’ı ziyaret etti.

Bayburt’ta yapılan yatırımlar ve planlanan projelerin konuşulduğu ziyaretle ilgili açıklamalarda bulunan Başkanımız Pekmezci, “Bayburt Milletvekilimiz Sayın Fetani Battal’ı İl Başkanımız Sayın Bekir Kasap, Milliyetçi Hareket Partisi Myk Üyemiz Sayın İdris Aydın, Aydıntepe Belediye Başkanımız Sayın Haşim Şentürk ve Gökçedere Belediye Başkanımız Sayın Yavuz Bakır’dan oluşan heyetimizle ziyaret ettik. Çalışma ziyareti için bulunduğumuz Ankara’da temaslarda bulunuyoruz. Bu ziyaretler kapsamında Milletvekilimiz Fetani Battal’ı ziyaret ederek Bayburt’umuzu konuştuk.” dedi.

Milletvekilimiz Fetani Battal ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Cumhur ittifakı olarak Türkiye’mizin ve Bayburt’umuzun geleceğini inşa etmek için durmadan çalışıyoruz çalışmalarımıza  devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.