Gündem
Giriş Tarihi : 02-06-2021 03:50   Güncelleme : 02-06-2021 03:50

Bayburt Belediyesi: Belediye Başkanımız: “Bayburt Özel İdarespor’a Katkılarımız Devam Edecek”

Belediye Başkanımız Sayın Hükmü Pekmezci, yeni sezon hazırlıklarına başlayan Bayburt Özel İdarespor’un yeni yönetim kurulu ve teknik heyetiyle gerçekleşen toplantıya katıldı

Bayburt Belediyesi: Belediye Başkanımız: “Bayburt Özel İdarespor’a Katkılarımız Devam Edecek”

Belediye Başkanımız Sayın Hükmü Pekmezci, yeni sezon hazırlıklarına başlayan Bayburt Özel İdarespor’un yeni yönetim kurulu ve teknik heyetiyle gerçekleşen toplantıya katıldı.

Toplantıda söz alan Belediye Başkanımız Pekmezci, “Yıllar boyunca hizmet etmekten mutluluk duyduğum Bayburt Özel İdarespor’a Bayburt Belediye Başkanı olarak geçmişte verdiğimiz destekler bundan sonra da devam edecektir. Elimizden geldiği ve gücümüzün yettiği kadar üzerimize düşen görevi yerine getireceğiz. İnşallah Bayburt Özel İdarespor, hak ettiği başarıyı yakalayacak ve Bayburtluları gururlandıracaktır” dedi.

Yeni sezonun Bayburt Özel İdarespor adına başarılı olmasını temenni eden Belediye Başkanımız, yeni yönetimi de tebrik ederek, kulüp başkanlık görevini Celil Çalışkan’a devreden Şemsettin Çalışkan’a yapmış olduğu katkılardan dolayı teşekkür etti. Yeni Başkan Celil Çalışkan’a başarılar dileyen Başkanımız Pekmezci, yeni sezon için anlaşma sağlayan teknik direktör Hakan Yılmaz’a hayırlı olsun temennisinde bulundu.

Başkanımız Pekmezci, imza töreninde Bayburt İl Özel İdarespor’un sponsoru olan AnZentrum Yönetim Kurulu Başkanı Muhammet Karaoğlu’na da ayrıca teşekkür ederek “Bayburt’u ülkemizde ve Avrupa’da tanıtacak bir marka oluşturması bizleri son derece mutlu etmektedir. Bayburt adına teşekkürlerimizi sunuyor ve kendisini yürekten kutluyorum” diye konuştu.

Toplantı Hakan Yılmaz’ın kulüple olan anlaşmasını bir yıl daha uzatan sözleşmeyi imzalamasıyla son buldu.

Bayburt Valiliği’nde düzenlenen toplantıya Bayburt Valisi Sayın Cüneyt Epcim, Belediye Başkanımız Sayın Hükmü Pekmezci, Arpalı Belediye Başkanı Abdurrahman Polattimur, Bayburt Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Süleyman Seyhan, Bayburtlu İş İnsanı Muhammet Karaoğlu, Bayburt Özel İdarespor Yeni Kulüp Başkanı Celil Çalışkan, Bayburt Özel İdarespor Teknik Direktörü Hakan Yılmaz ve Bayburt Özel İdarespor Sportif Direktörü Şerif Bayram katıldı.