Gündem
Giriş Tarihi : 20-05-2021 20:23   Güncelleme : 20-05-2021 20:23

Bayburt Belediyesi: Belediye Başkanımız Değerlendirme Toplantısı Düzenledi

Belediye Başkanımız Sayın Hükmü Pekmezci, belediye başkan yardımcılarımız ve birim amirlerimiz ile değerlendirme toplantılarına devam ediyor

Bayburt Belediyesi: Belediye Başkanımız Değerlendirme Toplantısı Düzenledi

Belediye Başkanımız Sayın Hükmü Pekmezci, belediye başkan yardımcılarımız ve birim amirlerimiz ile değerlendirme toplantılarına devam ediyor.

Yeni iş sezonunun başlamasıyla birlikte devam eden çalışmalar ve yapımına başlanacak projeler Başkanımız Pekmezci başkanlığında yapılan toplantıda masaya yatırıldı.

Belediye Başkanımız Pekmezci toplantıda birim amirlerinden yapılan ve yapılacak çalışmalar hakkında bilgi alarak yeni iş sezonunun yoğun bir şekilde gerçekleşmesi yönünde talimat verdi.

Belediyelerin bir aile gibi olduğuna dikkat çeken Başkanımız Pekmezci, hizmet anlayışının da bu minvalde olması ve bütün birimlerin iletişim ve koordinasyon halinde olması gerektiğinin altını çizdi. Başkanımız Pekmezci, “Halkımıza daha kaliteli hizmet vermek için hepimiz üzerimize düşeni yapacağız. Hepimiz, tüm birimler, başkan yardımcılarımız ve tüm çalışma arkadaşlarımızla iyi bir iletişim içinde olmaya devam edeceğiz. Çünkü bizler halkımıza hizmet sunmak için buradayız” dedi.