Gündem
Giriş Tarihi : 14-05-2021 00:51   Güncelleme : 14-05-2021 00:51

Bayburt Belediyesi: Belediye Başkanımızın Ramazan Bayramı Mesajı

Belediye Başkanımız Sayın Hükmü Pekmezci Ramazan Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajında şu ifadelere yer verdi: “Gelişiyle bizlere rahmet, bereket ve huzuru yaşatan, zihin ve gönül dünyamızı, bağışlanma, arınma ve takva ile süsleyen Ramazan ayının ardından, barış, kardeşlik ve muhabbet iklimi Ramazan Bayramı’na girmiş bulunuyoruz

Bayburt Belediyesi: Belediye Başkanımızın Ramazan Bayramı Mesajı

Belediye Başkanımız Sayın Hükmü Pekmezci Ramazan Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Gelişiyle bizlere rahmet, bereket ve huzuru yaşatan, zihin ve gönül dünyamızı, bağışlanma, arınma ve takva ile süsleyen Ramazan ayının ardından, barış, kardeşlik ve muhabbet iklimi Ramazan Bayramı’na girmiş bulunuyoruz. Biliyoruz ki bayramlar, bizleri fıtratımızla buluşturan, hayatın huzura dönüştüğü, sevgi ve kardeşlik bağlarımızı güçlendiren birlik, beraberlik, paylaşma, dayanışma günleridir.

Gönüllerin hürmet ve hatırlatmayla coştuğu, küslük ve dargınlıkların kavuşma ve kucaklaşmayla onarıldığı bugünlerde özellikle bayram yapamayanların bayramı olmaya çalışalım. Sevgi ve merhamete muhtaç; yetim, öksüz, garip ve kimsesizlerin kimsesi olup onları sevindirelim.


Bu vesile ile tüm vatandaşlarımızın Ramazan Bayramı’nı kutluyor, yüce Rabbimizden milletimize ve tüm Türk İslam âlemine hayırlar getirmesini niyaz ediyorum.”