Eğitim
Giriş Tarihi : 01-11-2021 00:46   Güncelleme : 01-11-2021 00:46

Bocce Takımımızdan Önemli Başarı

Bocce Takımımızdan Önemli Başarı

Bocce Takımımızdan Önemli Başarı
27-31 Ekim 2021 tarihleri arasında Antalya Kemer’de düzenlenmekte olan 12. Uluslararası Kemer Open Bocce Turnuvasında, Üniversitemiz Bocce Takımı 3. oldu. 

Türkiye Bocce Bowling ve Dart Federasyonu (TBBDF) tarafından Antalya Kemer’de düzenlenen 12. Uluslararası Bocce Turnuvası, Türkiye’den ve 7 farklı ülkeden çok sayıda sporcunun katılımıyla yapılıyor. 

Birçok farklı disiplininde gerçekleştirilen turnuvalarda, Antrenörümüz Leyla Şahin yönetimindeki Bocce Takımımız da çift erkekler kategorisinde 74 erkek takım arasında 3. olmayı başardı. 

Dereceye giren sporcuların ödülleri ise Dünya Bocce Konfederasyonu Başkanlığı ile Türkiye Bocce Bowling ve Dart Federasyonu Başkanlığını da yürüten Rektörümüz Prof. Dr. Mutlu Türkmen tarafından verildi. 

Kemer’de 12.’si devam eden Uluslararası Bocce Turnuvası’nın, boccenin birçok farklı disiplininde organize edildiğini dile getiren Rektörümüz Prof. Dr. Türkmen; “Turnuvada yarışan tüm sporcularımızı, antrenörlerimizi ve teknik ekibimizi tebrik ediyor ve hepsine sonraki turnuvalarda başarılar diliyorum” dedi.