Eğitim
Giriş Tarihi : 09-07-2021 13:24   Güncelleme : 09-07-2021 13:24

Rektör Türkmen, ‘İlim Kitap Kahve’ Projesinin Açılış Programına Katıldı

Bayburt Üniversitesi Rektörü Prof

Rektör Türkmen, ‘İlim Kitap Kahve’ Projesinin Açılış Programına Katıldı
Bayburt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mutlu Türkmen, Ensar Vakfı Bayburt Şubesi tarafından hayata geçirilen “İlim Kitap Kahve” projesinin tanıtım programına katıldı.

Programa; Bayburt Valisi Cüneyt Epcim, Ensar Vakfı Genel Müdürü Hüseyin Kader, Adalet ve Kalkınma Partisi eski milletvekillerinden ve vakfın Mütevelli Heyeti Üyesi Feyzullah Kıyıklık, Bayburt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Prof. Dr. Mutlu Türkmen, Türkiye Tenis Federasyonu Başkanı Cengiz Durmuş, Türkiye Kano Federasyonu Başkanı Alper Cavit Kabakçı ve Türkiye Judo Federasyonu Başkanı Sezer Huysuz, Bayburt İl Müftüsü Hasan Başoğlu, Ensar Vakfı Bayburt Şube Başkanı Ahmet Ertaç ile sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve vatandaşlar katıldı. 

Bayburt Öğretmen Evi Toplantı Salonunda gerçekleştirilen programda katılımcılar, Genel Müdür Kader’den vakıf çalışmaları ve proje içeriğine ilişkin bilgi aldılar. 

Hayata geçirilen projenin hayırlı olması temennisinde bulunan Rektör Türkmen, projede emeği geçenlere teşekkür etti. 

Ensar Vakfı Genel Müdürü Kader ise Vali Epcim ile birlikte programa katılım sağlayan misafirlere, yakın ilgilerinden dolayı teşekkürlerini bildirdi.