Eğitim
Giriş Tarihi : 27-05-2021 23:18   Güncelleme : 27-05-2021 23:18

Rektör Türkmen’e Hayırlı Olsun Ziyaretleri Devam Ediyor

Prof

Rektör Türkmen’e Hayırlı Olsun Ziyaretleri Devam Ediyor
Prof. Dr. Mutlu Türkmen’in Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleri ve 21 Nisan 2021 tarih ve 31461 sayılı Resmî Gazetede yayımlanan kararla Bayburt Üniversitesi Rektörlüğüne atanmasından dolayı hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.

Bayburt’ta görev yapan kamu kurum ve kuruluşlarının amirleri, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşu yöneticileri, spor kulübü başkan ve teknik ekipleri, yerel yatırımcılar ile basın mensuplarından oluşan heyetler, Rektör Türkmen’i ziyaret ederek hayırlı olsun temennilerini iletiyorlar. 

Dede Korkut Külliyesi Rektörlük makamında gerçekleşen ziyaretlere; Bayburt İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Hayrettin Koçyiğit, DSİ 225. Şube Müdürü Bülent Kaya, Bayburt Spor Kulübü Başkanı Celil Çalışkan ve Teknik Direktörü Hakan Yılmaz, Ak Parti Aydıntepe İlçe Başkanı Halil Beşbaş, Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Bayburt İl Başkanı Ahmet Çalışkan ve il yönetimi üyeleri, Ülkü Ocakları Bayburt İl Başkanı Yunus Emre Zengin ve il yönetimi üyeleri katıldılar.

Yeni dönemde Rektör Türkmen ile çalışacak olmalarından dolayı memnuniyetlerini aktaran ziyaretçiler, misafirperverliği için de kendisine teşekkür ederek çalışmalarında başarılar dilediler.

Ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti ifade eden Rektör Türkmen ise tüm misafirlere iyi dilek ve temennileri için teşekkür etti. Bayburt Üniversitesini daha ileriye taşıma hedefine ulaşmak için emin adımlarla ilerleyeceklerini belirtti.