Eğitim
Giriş Tarihi : 06-01-2022 00:45   Güncelleme : 06-01-2022 00:45

Sanat ve Tasarım Fakültesi Dekanlığımızda Devir Teslim Töreni Gerçekleşti

Sanat ve Tasarım Fakültesi Dekanlığımızda Devir Teslim Töreni Gerçekleşti

Sanat ve Tasarım Fakültesi Dekanlığımızda Devir Teslim Töreni Gerçekleşti
Üniversitemiz Sanat ve Tasarım Fakültesi Dekanlığına vekaleten atanan Prof. Dr. Mahir Kadakal düzenlenen devir teslim töreni ile görevine başladı.

Bâbertî Külliyemiz Sanat ve Tasarım Fakültesi Dekanlık makamında gerçekleştirilen devir teslim töreninde, dekanlık görevini vekaleten yürüten Prof. Dr. Rafet Metin, görevini yeni dekan vekili Prof. Dr. Mahir Kadakal’a devrederek, kendisine başarılar diledi.  

Devir teslim töreninde konuşan Rektörümüz Prof. Dr. Mutlu Türkmen, bugüne kadar yapmış olduğu başarılı hizmetlerinden dolayı Prof. Dr. Metin’e teşekkür ederek; yeni Dekan Prof. Dr. Kadakal’ı tebrik etti. 

Dekanlık görevine başlamasından dolayı mutluluğunu dile getiren Prof. Dr. Kadakal ise, bu kutlu görev için desteklerini esirgemeyen Rektörümüz Prof. Dr. Türkmen’e teşekkürlerini ileterek, görevini hakkıyla ifa etmek için çalışacağını ifade etti.

Devir teslim törenine Rektörümüz Prof. Dr. Mutlu Türkmen’in yanı sıra Rektör Yardımcılarımız Prof. Dr. Ümmügülsüm Erdoğan, Prof. Dr. Ali Savaş Bülbül, Prof. Dr. Metin Uçurum, Spor Bilimleri Fakültesi Dekanımız Prof. Dr. Çetin Yaman, Uygulamalı Bilimler Fakültesi Dekanımız Prof. Dr. Vecihi Aksakal, Lisansüstü Eğitim Enstitüsü Müdürümüz Doç. Dr. Fatih Gürbüz, Kurumsal İletişim Koordinatörümüz Dr. Öğr. Üyesi Ümit Yıldırım ile akademik ve idari personellerimiz katıldı.