Eğitim
Giriş Tarihi : 07-02-2022 18:09   Güncelleme : 07-02-2022 18:09

Üniversitemize Kurumsal Marka Ödülü

Üniversitemize Kurumsal Marka Ödülü

Üniversitemize Kurumsal Marka Ödülü
Üniversitemiz, Uluslararası Bayburt Sanatçılar Derneği tarafından ödüle layık görüldü.

Üniversitemiz, Uluslararası Bayburt Sanatçılar Derneği tarafından ikincisi düzenlenen Uluslararası Şair Zihni Kültür Sanat Etkinlikleri Merhum Kurban Yazoğlu Vefa Onur Ödülleri kapsamında “Kurumsal Marka” ödülüne layık görüldü. 

İstanbul Bahçelievler Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezinde düzenlenen törende, Uluslararası Bayburt Sanatçılar Derneği tarafından verilen Kurumsal Marka ödülünü Rektörümüz Prof. Dr. Mutlu Türkmen teslim aldı.

Programda bir konuşma yapan Rektörümüz Prof. Dr. Türkmen; “Üniversitemizi bu ödüle layık gören Bayburt Uluslararası Sanatçılar Derneğine ve programın düzenlenmesinde emeği geçenlere şahsım ve kurumum adına teşekkür ediyorum.” dedi. Bayburt Üniversitesinin bugüne kadar göstermiş olduğu gelişimi, önümüzdeki dönemde gerçekleştirmeyi planladığı proje ve çalışmaları hakkında bilgi veren Rektörümüz Prof. Dr. Türkmen, Bayburt Üniversitesinin bütün birimleriyle, ihtiyaç duyulan her alanda şehrin hizmetinde olduğuna değindi. Üniversitenin kendi akademik çalışmalarında olduğu gibi Bayburt’a değer katacak çalışmaları da yürüteceğini dile getirdi.

Program kapsamında, ‘Yaşam Boyu Onur Ödülü’nü layık görülen Genel Kurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler’in ödülü Rektörümüz Prof. Dr. Türkmen tarafından, kardeşi Emekli Albay Atilla Güler’e takdim edildi. 

2022 Uluslararası Bayburt Sanatçılar Derneği tarafından ayrıca Rektörümüz Prof. Dr. Mutlu Türkmen’e “Türkiye’nin Turizm ve Kültür Elçisi” beratı da takdim edildi.